manga

Ciekawostki z anime i kuchni japońskiej

Mój blog z ciekawostkami zawierał będzie różne rzeczy, które mnie interesują i inspirują, na przykład najciekawsze przepisy kulinarne, opowiadania, potrawy które lubię pichcić w domu, recenzje filmów, czy też komiksy, które lubię czytać z bratem. Bardzo interesuje mnie także manga i anime, oraz lubię gry komputerowe, a także lubię pisać, dlatego zaczynam prowadzić bloga.

manga

Lubię pisać opowiadania na podstawie anime, tak zwane fan-fiction, w których występują różne postacie z ulubionych anime i opisane są w nich jakby poboczne historie lub kontynuacje wątków które występowały w anime. Na przykład moją ulubioną serią jest Full Metal Alchemist, które opisuje historię dwóch braci-alchemików w fantastycznym świecie, którzy poszukują kamienia alchemicznego pozwalającego im naprawić szkody które niegdyś poczynili. Nie będę tutaj pisała spoilera, ale mogę jedynie dodać, że jest to bardzo ciekawa seria, którą można polecić wszystkim, zarówno starszym jak i młodszym.
Bardzo lubię także kuchnię japońską, ale o tym napiszę już w kolejnym poście. Jest ona łatwa w przygotowaniu i potrawy z niej są wykonywane bardzo smaczne. Do zobaczenia zatem wkrótce i trzymajcie się ciepło. Pozdrowienia także dla brachola.